Lekcje indywidualne z języka angielskiego
 
English Language Academy (ELA Malta)
9 Tower Lane (Triq it-Torri), Sliema, Malta

 

 

 

Mobile
 

 

 

 

 

Lekcje indywidualne z języka angielskiego

Kurs English PE

W ramach tego bloku nauki języka angielskiego w czasie całego kursu angielskiego jest do Państwa dyspozycji nauczyciel, który nie tylko motywuje Państwa do nauki angielskiego, ale przede wszystkim dopasowywuje cały program nauki do indywidualnych potrzeb. Na życzenie lekcje angielskiego mogą odbywać się również w Państwa hotelu w Sliema, St Julians lub na Gozo bez żadnych dodatkowych opłat. Kurs angielskiego PE - to indywidualne zajęcia z języka angielskiego. Nauczyciel skupia się wyłącznie na Państwa potrzebach i zainteresowaniach. Uczestnicy kursu mogą sami zadecydować o wyborze tematóworaz otym które ze sprawności językowych chcą usystematyzować. Celem głównym tego kursu językowego jest płynna i bezbłędna komunikacja w języku angielskim.

 

Kurs English PSE

To indywidualny kurs języka angielskiego, zorganizowany i dopasowany specjalnie do indywidualnych potrzeb. Szkoła językowa English Language Academy powinna 3 tygodnie przed rozpoczęciem Państwa kursu językowego otrzymać wszelkie wskazówki oraz zakres tematów lub problemów, które mają być przerobione w ramach tego kursu. Po otrzymaniu Państwa zgłoszenia prześlemy formularze z pytaniami, w celu przeprowadzenia analizy Państwa potrzeb. Po odebraniu tych informacji nasza szkoła językowa opracuje szczególowy plan nauki w języku angielskim oraz zaoferuje odpowiedniego fachowca do prowadzenia nauki angielskiego. Do Państwa dyspozycji oddajemy archiwum z ogromną zawartością tematów z różnych dziedzin w języku angielskim, nie mniej jednak jak najbardziej mogą Państwo zabrać ze sobą swoje materiały; chętnie je z Państwem przerobimy. Organizujemy również wycieczki tematyczne, rozrywki lub inne aktywności związane z Państwa zainetesowaniami. Tego rodzaj nauki języka angielskiego jest bardzo efektywny i przynosi satysfakcjonujące rezultaty w krótkim czasie.
Na kursie poruszane są tematy z następujących dziedzin:
- Angielski w biznesie międzynarodowym
- Finanse i kredyty
- Angielski na szczeblu zarządzającym
- Angielski w biurze i rozmowy telefoniczne po angielsku
- Angielski w sekretariacie
- Angielski w gospodarce, medycynie, prawie
- Angielski związany z nauką i wychowaniem
- Literatura angielska
- Angielski w obsłudze powietrznej i gastronomii
- Angielski w biurach podróży, turystyce oraz w hotelarstwie
- Angielski w zawodach inżynierskich
- Angielski z zakresu ochrony środowiska

 

Kurs English PE & PSE Cena
Ilość lekcji w tygodniu 10, 15, 20, 30 lub 40 à 45 minut
Rozpoczęcie każdego dnia
Maksymalna ilość uczestników  1
Poziom wszystko
Godziny zajęć dopasowane indywidualnie
Długość kursu zgodnie z wymogami

 

Kurs English TE & TSE

Semi-prywatne kursy języka angieslkiego oferowane są specjalnie dla osób przybywających do naszej szkoły językowej w tym samym czasie oraz posiadających ten sam lub podobny poziom z języka angielskiego. Ten kurs języka angielskiego koncentruje się w części TE na ogólnym angielskim natowmiast w części TSE na specjalnych tematach z zakreu takich dziedzin jak: business, medycyna, gospodarka lub technika.

 

Kurs English TE & TSE Cena
Ilość lekcji w tygodniu 10, 15, 20, 30 lub 40 à 45 minut
Rozpoczęcie każdego dnia
Maksymalna ilość uczestników  2
Poziom wszystko
Godziny zajęć dopasowane indywidualnie
Długość kursu zgodnie z wymogami